DEAŞ'lılar 4 ilde yakalandı! Bozdoğan-22 için düğmeye basıldı

Bakan Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, İl Emniyet Müdürlüklerinin, Başsavcılığın koordinasyonunda, terör örgütü DEAŞ'a yönelik “Bozdoğan-22” adlı operasyonların Eskişehir, Gaziantep, Samsun ve Yalova'da eş zamanlı olarak gerçekleştirildiğini söyledi. ofisleri, Emniyet İstihbarat Genel Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı.

Operasyonlarda terör örgütü DEAŞ bünyesinde faaliyet gösteren 5 şüphelinin Eskişehir'de, 6'sının Yalova'da, 2'sinin Gaziantep'te ve 1'inin de Samsun'da yakalandığını bildiren Yerlikaya, şöyle konuştu: “Aziz milletimizin bilmesini isterim ki, hiçbir teröriste izin vermeyeceğiz. Tek amacımız var: “O da son terörist etkisiz hale getirilene kadar dualarınızla, desteğinizle tereddüt etmeden mücadele etmektir” dedi.

Yerlikaya, operasyonları yürüten güvenlik güçlerini tebrik etti. (AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
16 yaşındaki gençler arasında kavga 16 yaşındaki gençler arasında “kadın meselesi” yüzünden çıkan kavga cinayetle sonuçlandı!
Şeyma Döğücü emekli oldu, Şaban Sevinç canlı yayında özür dilediŞeyma Döğücü emekli oldu, Şaban Sevinç canlı yayında özür diledi
7 semptom Diş hekiminde ağız kanserinin 7 “şüphelenmeyen” belirtisi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir