Yasemin Şefkatli, ameliyat olan oğlu Ayel hakkında şunları söyledi: “Bir ameliyat daha olacak.”

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çiftinin oğlu İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile 2021 yılında evlendi.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, evliliklerinin üçüncü yılında ikiz bebeklerini kucağına aldı. İbrahim Ayel ve Sinan Emir isimlerinde ikiz çocukları olan çift, oğulları İbrahim Ayel'in doğumunun ardından ameliyata alındı.

Birbiri ardına ameliyat edilen İbrahim Ayel, sonunda hastaneden çıkarak kendisini bekleyen ağabeyi Sinan Emir'e kavuştu.

“HER ŞEY GÜZEL OLACAK”

Son dönemde eski rutinine devam etmeye başlayan Yasemin Şefkatli, İbrahim Ayel'in durumuyla ilgili soruya yanıt verdi.

yasemin8

Sağlık sorunlarının devam edip etmediğini merak eden Ayel için bir takipçisi Şefkatli'ye “Küçüğümüz iyi mi?” diye sordu. diye sordu.

Yasemin Şefkatli, İbrahim Ayel'in bu ay sonunda bir ameliyat daha geçireceğini duyurdu.

Şefkatli, “Evet dün bu sorunu konuşamadık. Dün doktor Ayel'i çok iyi gördü. Bu ayın sonunda ameliyat var. Bu bir deneme ve umarım her şey yolunda gider, ben de” dedi. sana sahip olduğum için mutluyum.”

YASEMİNNNNN

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tayland'a gitti ve cinsiyetini değiştirdi!  Mika Raun'un son halini görenler inanamadıTayland'a gitti ve cinsiyetini değiştirdi! Mika Raun'un son halini görenler inanamadı
Hakkındaki yorumu unutmadı “Külot” yorumunu unutmadı! bombaya tepki
Kendisinden 25 yaş küçük olan model, aşık olduklarını itiraf etti! Kendisinden 25 yaş küçük olan model, aşık olduklarını itiraf etti! “Yanlış bir şey yapmadık”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir