Willy Sagnol: Türkiye maçına hazırız

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Milli takımımız ile Gürcistan, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu ilk maçında yarın saat 19.00'da karşı karşıya gelecek.

Bu maç öncesinde Georgia antrenörü Willy Sagnol düzenlediği basın toplantısında bir açıklama yaptı.

Futbolcuların Avrupa Şampiyonası bileti aldıktan sonra rutinlerine dönmelerinin zor olduğunu ancak kampın başında bunu dile getirdiklerini söyleyen Sagnol, şunları söyledi: “Günlük hayatlarına biraz ara vermeleri gerekiyordu. Sanki bir rüyadaymışlar gibi, antrenman kampının başında oyuncularla bu konuyu konuşmaya başladık. Oyuncular bu turnuvaya katılmaya hazırdı.

Milli takımımız hakkında konuşan Sangol, şunları söyledi: “Türk milli takımının güçlü yanlarından bahsedecek olursak; uzun süredir bu turnuvaya katılan bir takım, teknik ve taktik olarak çok iyiler, reytingleri çok yüksek. Saha içinde ve dışında mükemmel oyunculara sahipler. Yarın bizim için çok önemli.” “Genellikle rakip takım hakkında yorum yapmak istemiyorum, onların da yorum yapmasını istemiyorum. Takımımla ilgili bir şey söylemem gerekirse, Hakan Çalhanoğlu'nun Almanya'daki futbol günlerinden bu yana büyük bir hayranı olduğumu söyleyebilirim.”

Vincenzo Montella: Hepimiz bir hayal için buradayız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir