Ünlü yıldızın seks sahnesindeki itirafı: “Bizim için inanılmaz bir fiziksel sınırdı” – Son Dakika Hayat Haberleri

Daha önce Bates Motel ve Slow Horses gibi dizilerde de rol alan Cooke, Cosmopolitan dergisine verdiği röportajda sette yakınlık koordinatörlerinin faydalarından bahsetti.

Cooke, “Bu bizim için inanılmaz bir fiziksel kısıtlamaydı.” Koordinatörlerin, oyuncuların rahatsız olduğu konuları yönetmenlere ilettiğini, böylece utanç verici durumların önüne geçildiğini söyledi.

“Sırtını biraz daha bükebilirsin.”

Independent Türkçe'nin derlediği habere göre, “Bir seks sahnesine hazırlanmak koreografiyi öğrenmeye benzer.” Cooke, vurulma gününde yakınlık koordinatörlerinden bazı tavsiyeler aldığını söyledi.

Bir sahnede yakınlık koordinatörü Vanessa Coffey Cooke'a soruyor: “Olivia, sırtını biraz daha eğip biraz daha meşgul görünebilir misin?” tavsiye etti. Cooke, o sırada aklında başka bir şey olduğunu belirterek koordinatöre teşekkür ediyor.

Elle dergisine konuşan İngiliz oyuncu, son sezonda daha samimi sahnelerde yer alması gerektiğini düşündüğünü ve bu sahnelerin “harika ve anlamsız gelmiyor, sanki bir hikaye anlatıyorlarmış gibi” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir