Üçlü ölüme direnmek için birbirine sarıldı! Azgın sel sularının yuttuğu arkadaşların son anları yürekleri dağladı.

Patrizia Cormos, arkadaşı Bianca Doros ve erkek arkadaşı Cristian Molnar, Cuma günü Udine yakınlarındaki Premariacco plajına gitti. Ancak ülkeyi vuran sel, üç arkadaşın da hayatına mal oldu.

YAĞMURDAN SONRA SEYAHATE ÇIKTILAR

The Mirror'ın aktardığı detaylara göre; Patrizia Cormos (20), Bianca Doros (23) ve Bianca'nın erkek arkadaşı Cristian Molnar'dan (25) oluşan üçlü, günlerce süren şiddetli yağmurun ardından nehir kenarında yürüyüş yaptı. Üçlü en son Udine yakınlarındaki Natisone nehrinin yakınında görüldü.

BİRBİRLERİNE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE SARILIYORLAR

Su basan suda arkadaşların birbirlerine sımsıkı sarıldıkları anlar ortaya çıktı. Kurtarma ekipleri bölgeye sevk edilirken, üç kişinin nehirdeki küçük bir adacıkta çaresizce birbirlerine tutundukları görüldü. Yaşanan üzücü anların ardından birkaç dakika sonra Patrizia, Bianca Cristian suyun şiddetine yenik düştü.

Acil yardım çağrısı yapıldı

Patrizia'nın daha sonra nehir yatağındaki çantasında bulunan telefonu, üçünün 11.35 civarında acil yardım çağrısı yaptığını ortaya çıkardı.

Ekran görüntüsü 2024-06-03 154801

“GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE KAYBOLDULAR”

Udine İl İtfaiye Komiseri Giorgio Basile, üç arkadaşına tutunmaları için halat attıklarını söylüyor ve şöyle diyor: “Fakat sel suları onları adeta yuttu, gözümüzün önünde yok oldular.”

bb

İKİ KİŞİNİN CANSIZ CESEDİ BULUNDU

İki arkadaşın cansız bedeni olay yerine 1 kilometre uzakta bulundu. Diğer kişiyi arama çalışmaları sürüyor.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yer: İstanbul!  Tekme ve sopalarla saldırdılarYer: İstanbul! Tekme ve sopalarla saldırdılar
Bakan Koca'dan Burdur'da diyaliz sonrası tedavi gören hastalara ilişkin açıklama: Artık entübe hastalarımız kalmadı.Bakan Koca'dan Burdur'da diyaliz sonrası tedavi gören hastalara ilişkin açıklama: Artık entübe hastalarımız kalmadı.
Belediye aracına zarar veren şüpheli gözaltında!Belediye aracına zarar veren şüpheli gözaltında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir