TRT 1 şifresi nasıl çözülür? TRT 1 şifreli bir kanal mı? Türkiye Çek Cumhuriyeti maçını canlı izle, neden şifreleniyor?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

TRT 1 canlı linkleri futbolseverler için artık sıradan olan Türkiye Çek Cumhuriyeti maçının canlı izle bilgileri haberimizde yer alıyor. Türkiye, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası F Grubu'nda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak. Maç öncesi TRT 1 canlı izleme bilgileri sorgulanıyor. Çekya Türkiye maçı saat 22.00'de TRT 1'de canlı yayınlanacak. Peki TRT 1 şifreli mi? TRT 1 canlı linkleri futbolseverler için artık sıradan olan Türkiye Çek Cumhuriyeti maçının canlı izle bilgileri haberimizde yer alıyor. Türkiye, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası F Grubu'nda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak. Maç öncesi TRT 1 canlı izleme bilgileri sorgulanıyor. Çekya Türkiye maçı saat 22.00'de TRT 1'de canlı yayınlanacak. Peki TRT 1 şifreli mi?

TRT 1 canlı nasıl izlenir?

TRT 1'in canlı yayınını internet üzerinden TRT'nin ücretsiz dijital platformu TABİİ üzerinden izleyebilirsiniz.
TRT FREKANS NASIL AYARLANIR Uydu Adı Frekans Sembolü POL FECTÜRKSAT 4A (42°E) – 11.958 11.958 V 27500 5/6TÜRKSAT 3A (42°E) – 11.096 11.096 H 30000 5/6

MİLLİ TAKIM MAÇINI CANLI İZLE

TRT 1 şifreli mi?
EURO 2024 maçlarını izlerken TRT kod uyarısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu sorun şu şekilde çözülmüştür:
En kolay yöntem: TKGS güncellemesi
Menü düğmesine basın: Uzaktan kumandadaki menü düğmesine basarak TV ayarlarınıza erişin. TKGS Yapılandırma ve Güncelleme: Menüden “Yapılandırma” seçeneğine erişin ve “TKGS Güncelleme” seçeneğini bulun. TKGS güncelleme modu devre dışı bırakılacaktır. Güncellemeyi Başlat: Güncellemeyi Başlat seçeneğine tıkladıktan sonra işlem tamamlanacaktır.

Diğer yöntem: Manuel frekans güncelleme (Biss veya TP anahtarı ekleme)
Menü düğmesine basın: Uzaktan kumandadaki menü düğmesine basarak TV ayarlarınıza erişin. TP Ekle: Menüden “TP Ekle” seçeneğini bulun. Bu seçenek genellikle ayarlar veya kanal ayarları bölümünde bulunur. Mevcut TRT1 frekanslarınızı girin: “TP Ekle” seçeneğine girdikten sonra mavi tuşa basarak yeni TP ekleme ekranına gidin: 11794Polarizasyon: Dikey Oran (V). : 30000FEC: 3/4Okey tuşuna basın Basın: Güncel frekans bilgisini girdikten sonra “Okey” tuşuna basarak frekansları kaydedin. Çıkış: Menüden çıkmak için “Çıkış” butonu genellikle kanal listesinin sonuna eklenir. Kanal listesinin sonuna giderek TRT1 HD'yi bulun TRT 1'i Bul: TRT1 HD'yi bulduktan sonra maçları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir