Sinan'ın arkadaşı Ateş şu açıklamayı paylaştı: “Bizi Berlin'den Ankara'ya getiren adalet(!), Ankara'daki ülkücü katil FETÖ'cüleri tekrar ayağa kaldıramaz” – Son Dakika Siyaset Haberleri

30 Aralık 2022'de Ankara merkezde tabancayla öldürülen Sinan Ateş'in dosyasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Zengin, MHP'de birlikte görev yaptığı Ateş'in öldürülmesinin ardından sosyal medyadan açıklama yaptı. aynı dönemde. Zengin, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bizi bir telefonla Berlin'den Ankara'ya getiren adalet(!), FETÖ'nün Ankara'daki ülkücü katillerini bir daha ayağa kaldıramaz! 10 yaşında bir kız çocuğuyla suçlanıyorum. Türk kamuoyuna saygılarımla. ..”

“BÖYLE ATEŞ'E DÜŞMANLIK BAŞLIYOR…”

Zengin'in açıklamasında, Ateş'e yönelik düşmanlığın, Olcay Rehber'in görevden alınması ve Ateş'in partinin genel başkan yardımcılığına Akın Yavuz'un getirilmesiyle başladığı belirtildi. Zengin, ifadesinde Ateş'le sık sık görüştüğünü belirterek, Ateş'in kendisini görevden alma girişimlerinin olduğunu söylediğini söyledi.

“ATEŞ, ÇEP'İ TANIMIYOR”

Zengin'in de kendisi adına paylaştığı açıklamasında şunlar söylendi. Zengin'in açıklamasında Ateş'in Doğukan Çep ile herhangi bir bilgisi ya da husumetinin bulunmadığını belirttiği bilgisine de yer verildi.

Zengin, açıklamasının sonunda kızının Türkiye'ye gelip gittiğini de gördüğünü söyledi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir