Pucca'nın ev sahibi isyan etti: Evdeki hasarı anlattı! – En son hayat haberleri

Tuba Tuncer, evdeki hasarın 200-250 bin lirayı bulduğunu söyledi. Teslimatta evin bulunamadığını belirten Tuncer, akıllı ev sistemi ve cihazlarının büyük zarar gördüğünü söyledi.

Buzdolabı raflarının paslandığını, koku nedeniyle bulaşık makinesi ve fırının çalıştırılamayacağını söyledi. Mutfaktaki mermerlerin kırılıp çöktüğünü, dolap kapaklarının düştüğünü, prizlerin eksik olduğunu, radyatörlerin hasar gördüğünü ve kapıların çarptığını sözlerine ekledi.

ÖDENMEYEN KİRA

Zararın tazmini için dava açmayı düşündüğünü ancak bilirkişi ve avukat masraflarının toplamda 80 bin liraya ulaşacağını belirten Tuncer, bir cebri icra dosyası bulunduğunu ve ödenmeden tahsil edemeyeceğini belirtti. 18 aydan itibaren kiralama. . Bu nedenle dava açma masraflarını karşılayamayacağını beyan etti.

Tahliye sürecinin uzun sürdüğünü söyleyen Tuncer, yasaların ev sahiplerini yeterince korumadığını vurguladı. Pucca'ya ilk tebligatın ulaşmadığını, ikamet adresi değiştirilerek sürecin uzatıldığını iddia ediyor. Tuncer, tahliye davasının 4 Temmuz'da görüleceğini ancak sürecin temyiz aşamasına kadar uzayabileceğini söyledi.

Tuba Tuncer, Tuba Ünsal'ın da benzer sorunlar yaşadığını belirterek, Pucca'nın bunu yaşam tarzı haline getirdiği için bu durumu ortaya çıkardığını söyledi. Yasaların kiracıları koruduğu kadar ev sahiplerini korumadığını belirten Tuncer, yaşadığı süreçten rahatsızlığını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir