“Parmak izi ve şifreyle mühürlenmiş üç kapılı” odadan bahsetti! Wanda Nara ve Icardi'nin İstanbul'daki evi merak konusu oldu

Galatasaray'ın golcüsü Icardi'nin eşi Wanda Nara ne yaparsa yapsın, ne derse o olur. Çanta odasını 160'tan fazla valizle paylaşan Nara, servet değerindeki çantaları için aldığı güvenlik önlemlerini anlattı.

Wanda Nara herkesi şaşırtarak, “Burada bir koleksiyonum var. Parmak izleri ve şifrelerle mühürlenmiş üç kapıdan geçmeniz gerekiyor.” dedi.

Wanda Nara'nın açıklamalarının ardından Galatasaray'ın 3 yıllığına 6 milyon euro maaş ödeyeceği Mauro Icardi'nin ailesiyle birlikte İstanbul'da kaldığı lüks ev hakkında merak oluştu.

12

VİLLADA HİÇBİR ŞEY…

Aylık kirasının 30 bin euro olduğu söylenen yüzme havuzlu villanın hiçbir şeyi yok… Doğa ile iç içe bir konsepte sahip olan villanın özel yüzme havuzu, hobi bahçesi ve geniş sinema odası bulunuyor.

13

Villada Wanda Nara ve Mauro Icardi'nin çocuklarının vakit geçirebileceği bir oyun alanı bulunmaktadır.

BU

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
12 saat enkaz altında kaldı ve ailesini kaybetti... Yaşadıkları, liderleri çok etkiledi! 12 saat enkaz altında kaldı ve ailesini kaybetti… Yaşadıkları, liderleri çok etkiledi! “Eğer burada olsalardı…”
Rapçiler sözlerine yorum yağmuruna tutuldu! Rapçiler sözlerine yorum yağmuruna tutuldu! “Nişantaşı'ndan Güngören'e gelirken…”
İyi bir rosto et nasıl pişirilir?  tarifini verdimİyi bir rosto et nasıl pişirilir? tarifini verdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir