NVIDIA Game Ready Sürücüsü 552.12: Call Of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone ve Diablo IV için hazır – TEKNOLOJİ

NVIDIA'nın en yeni Game Ready Sürücüsü (552.12), sistemleri Call of Duty®: Modern Warfare® III ve Call of Duty: Warzone™'un 3. Sezonunun yanı sıra Diablo IV ışın izleme güncellemesine hazır hale getirir. Bunların hepsi NVIDIA DLSS 3 ile hızlandırılıyor ve aynı zamanda NVIDIA Reflex desteği de alıyor.

Oyununuzu Call Of Duty için hazırlayın ve Reflex'i rekabet avantajı için kullanın

Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone oyuncuları artık 3. Sezon'a başlıyor. Sezonun ana cazibesi, merakla beklenen Rebirth Island'ın Call of Duty: Warzone'a geri dönüşü olacak. Hayranların en sevdiği harita, deneyimin dinamiklerini değiştirecek tüm yeni oynanış özelliklerini içeriyor.

Görev Çağrısı: WarzoneDLSS 3, kare hızlarını ortalama %55'e kadar artırarak performansı CPU sınırlarının ötesine yükseltir, oyuncuların en hızlı monitörlerde mevcut olan en yüksek yenileme hızlarında oynamasına olanak tanır, oyun netliğini, hareketi, yanıt verme hızını artırarak onlara rekabet avantajı sağlar. Düşman oyuncuları görme hedefi ve hızı.

GeForce RTX oyuncuları, ekranlarının maksimum yenileme hızını aştığını tespit ettiğinde, NVIDIA DLSS ile aynı yapay zeka teknolojisini kullanan NVIDIA DLAA'yı etkinleştirerek görsel doğruluğu yerel çözünürlüklere yükseltebilirler.

Ek olarak GeForce oyuncuları NVIDIA Reflex'i etkinleştirebilir. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, GeForce grafik kartları ve dizüstü bilgisayarlardaki sistem gecikmesini azaltarak aksiyonu daha hızlı hale getirir, çok oyunculu oyunlarda rekabet avantajı sağlar ve tek oyunculu oyunları daha duyarlı ve eğlenceli hale getirir.

NVIDIA Reflex, Eylül 2020'deki ilk çıkışından bu yana 100'den fazla oyunda sistem gecikmesini azalttı ve GeForce oyuncularının %90'ından fazlası Reflex desteğini etkinleştirdi. Call of Duty: Modern Savaş III, Görev Çağrısı: Warzone ve Gözetim 2 En iyi 10 rekabetçi atış oyununun 9'unda Reflex desteği var. Yalnızca 2023 yılında GeForce oyuncuları, Reflex sisteminin yenilikçi gecikmeyi azaltan teknolojisi sayesinde en sevdikleri oyunları 10 milyar saatten fazla oynadı.

Call of Duty: Modern Savaş III ve Görev Çağrısı: WarzoneSistem gecikmesi %28'e kadar azaltılarak oyun daha da duyarlı hale getirildi.

Diablo IV Işın İzleme Güncellemesi

Yeni sürücü, yeni Diablo IV ışın izleme güncellemesinde en iyi deneyimi sağlıyor. Bu güncelleme ışın izlemeli yansıma ve gölge desteği sunar. Diablo IV'te ortalama 4K çözünürlükte DLSS 3 kullanıldığında, ışın izleme ve diğer tüm ayarlar maksimuma çıkarıldığında bile performans 3,1 kat artar. Dünyanın en güçlü oyun GPU'su GeForce RTX 4090'da oyuncular, saniyede 144 kare hızında çalışan, sınıfının en iyisi grafiklerle üstün deneyimin keyfini çıkarabilirler. Yeni GeForce RTX 4080 SUPER ve GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 100 FPS'de zirveye ulaşırken, GeForce RTX 4070 ve GeForce RTX 4070 SUPER, 60 FPS'de kolayca zirveye çıkıyor.

Daha fazla haber

GeForce Deneyimi ve NVIDIA uygulamasındaki tek tıklamayla En İyi Ayarlar, sisteminizin donanımı için oyun seçeneklerini anında yapılandırmanıza olanak tanıyarak size sorunsuz, optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunar. 1200'den fazla oyun bu desteği alırken, son sürümden bu yana listeye 9 oyun daha eklendi.

  • Senkronize edilmemiş
  • ejderhanın dogması 2
  • Granblue Fantasy: Yeniden Bağlantı
  • Horizon Forbidden West'in tam baskısı
  • İmparatorluk efsanesi
  • Bülbül
  • Pasifik Yolu
  • Kafatası ve kemikler
  • Harikalar İşçisi

GeForce Game Ready sürücüleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilir ve yeni GeForce Game Ready Sürücüsü 552.12 WHQL'yi GeForce Experience'dan, NVIDIA beta uygulamasından veya GeForce'dan indirebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir