Kerem Aktürkoğlu'ndan Süper Kupa sonrası ilk açıklama: Bir derdiniz yok

genişletmek

KAYNAKMilliyet

F.Bahçe'nin Süper Kupa'dan çekilmesinin ardından en çok konuşulan konulardan biri de Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu ile sarı-lacivertli oyuncular arasında yaşanan diyalog oldu. MİLLİYET, Kerem'in bu konudaki konuşmasına ulaştı.

Giallorossili oyuncu, Süper Kupa maçı öncesinde Fenerbahçe U19 takım kaptanı Emirhan Arkutcu'ya dönerek şunları söyledi: “Oyun başladığında topu oyuna sokacağız, eğer başlarsan topu atabilirsin, ne olursa olsun olur.' dediği iddia edildi. Emirhan'ın da bu sözleri takım arkadaşlarına ilettiği iddia edildi.

Maçın ardından Emirhan şunları söyledi: “Kerem Ağabey topu köşeye atacaklarını söyledi ama atmadı. Golü attıktan sonra da kutlama yaptılar. Bizi aldattılar“Kulüp yetkilileri Kerem'e bu durumu sordu.

Giallorossi'li futbolcu”Böyle bir diyalog yok. Kardeşimize söyledim.Hoş geldin' Söyledim. “Senin için hiçbir şey yok. Bu konuda endişelenmenize veya endişelenmenize gerek yok.“İfadesini kullandım. 'Bu konuşma sırasında F.Bahçeli kardeşimiz başka tarafa baktı' diye cevap verdi.

Süper Kupa'nın PFDK hakemleri belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir