Hasan Can, Kaya'nın yanına gelerek silikonlarını gösterdi! “Daha yeni halhal yaptırdım…” Otel odasında yaşananları açıkça anlattılar

Konuşmacılar 140. bölüme katılan çift, hem anlayışlı tavırları hem de açık sözlü mizaçlarıyla dikkat çekti. Çiftin erkek eşinin yakın zamanda estetik ameliyat geçirdiğini söyledi.

Hasan Can Kaya, misafirinin estetiğini tahmin ederken, bol kıyafetler giydiği için yeni bir silikon ameliyatı geçirdiğini düşündü.

Büşra göğüslerini gösterip “Ben halhal yaptım” deyince eşi, “Aferin, ne adamsın sen” diyerek komedyenin doğru tahminini takdir etti.

Çiftin adamı daha sonra şunları söyledi: “Dün gece otelde biri seks yaptı, komşu seks yaptı, yemin ederim resepsiyona şikayet etmeye gittim”, eşi ise “Bir buçuk saat sürdü” dedi.

aaaa
Hasan Can Kaya, “Kadın ağlamak üzere ve estetiği de yok” diyerek misafiriyle dalga geçti.

Çiftin açık sözlü ve samimi davranışları sosyal medyada da gündem oldu.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ortaya çıktı!  Detaylar tüyler ürperttiDadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ortaya çıktı! Detaylar tüyler ürpertti
Günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra güzel bir haber geldi!Günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra güzel bir haber geldi!
Şu sözlerle isyan etti: “Artık hepsi kulübün taraftarı…” diyerek isyan etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir