Haluk Levent seslendirdi, onbinler eşlik etti – KÜLTÜR SANAT

Osmangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 3 etkinlikle büyük bir coşkuyla kutladı. Osmangazi Meydanı'nda düzenlenen 1. Osmangazi Gençlik ve Spor Şenliği'nde Bursalılar 3 gün boyunca doyasıya eğlendi. 17-19 Mayıs tarihleri ​​arasında düzenlenen etkinliklerde sokak basketbolu, masa tenisi turnuvaları ve gençlik etkinlikleri düzenlendi. Etkinliğin ilk gününde Kuty, Ege Boran ve Reckol konserleriyle başlarken, Beyza Bakırcı ve Emre Kaya da sahneye çıktı. ikinci gün. Etkinliklerin son günü 19 Mayıs saat 19.19'da Osmangazi Gençlik Yürüyüşü ile başladı.
Yürüyüşe, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın ve sanatçı Haluk Levent'in yanı sıra, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ve Bursalılar da katıldı. Fomara Meydanı'nda başlayan yürüyüş, Osmangazi Meydanı'nda sona erdi. Yürüyüşün ardından Türk rock müziğinin sevilen ismi Haluk Levent, Bursa'da on binlerce kişinin önünde Osmangazi Meydanı'nda sahneye çıkarak en sevilen şarkılarını seslendirdi. hayranları için. Sahneden inerek seyircilerin arasına katılan Haluk Levent, bazı şarkılarını seyirciler arasında seslendirdi. Şarkılara Bursalılar da hep birlikte eşlik etti. 2 saat boyunca sahnede kalan Haluk Levent, İzmir Marşı, Elfida, Zor Aşk, Hani Benim Olacakin gibi şarkılarını büyük bir coşkuyla seslendirdi. Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın da ünlü sanatçının şarkılarına eşlik etti.
Konser öncesinde Haluk Levent, Filistin'de devam eden soykırıma dikkat çekti. Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, konuşmasına “Haluk Levent'in sahnede olup da eğlenmemesi olur mu?” Haluk Levent'e ve bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese, burada 3 gün boyunca devam eden etkinliklerde emeği geçen dostlarımıza ve çalışan kardeşlerime teşekkür ediyorum. “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Gençlik Bayramımız kutlu olsun. spor” dedi.
Başkan Aydın, Haluk Levent'e çiçek ve Bursa minyatürünün yer aldığı tablo hediye etti.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir