Hakan Ural, eleştirilere “Sözde gazeteci” diyerek yanıt verdi! Fatih Altaylı'dan bomba yorum

Açıklamalarıyla her zaman gündemde olan Hakan Ural, İran-İsrail gerilimini bir uzman gibi yorumlamaya çalıştığı için son dönemde sosyal medyada gündem oldu.

Gazeteci Fatih Altaylı da YouTube kanalında Hakan Ural'ı eleştirdi. Altaylı, “Ben kimin, hangi zekayla, hangi fikirle, hangi algıyla Hakan Ural'ı arayıp fikrini sorduğunu merak ediyorum” dedi.

Ural, kendisine yöneltilen eleştirilere şu sözlerle yanıt verdi: “Sosyal medyadaki troller ve basında muhalif kılığına giren 'sözde gazeteciler' aracılığıyla bazı grupların topyekun saldırısıyla karşılaştım.”

fatih23

“SALDIRMADIK”

Eleştirilere yanıt olarak gazeteci Fatih Altaylı, YouTube'da yayınlanan programında Ural'ın açıklamasına yorum yaptı.

Altaylı konuyla ilgili şunları söyledi:

“Muhtemelen bizi kastetmiyor çünkü biz saldırmadık. Bunu anlıyoruz. Bizim 'sözde gazeteci' olmadığımızı tüm Türkiye biliyor. Ben 42 yıldır bu mesleğin içindeyim, öyleyim sanırım. 'Murat Kurum kazanacak' diyorsanız bu prensipte kolay kazanılan bir pozisyondur”, bu ilkeli bir pozisyon değil. “Senin bildiğin cehalet, bildiğin dalkavukluk, başka bir şey söylemeyeceğim. Artık Hakan Ural hakkında konuşmamamız gerektiğini düşünüyorum. Babasını bile sevmeyen bir çocuğa gösteriş yapmak için sürekli buradayız. “

gerçekler 1

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kameraman alçaktan çekim yapınca... Sert sözlerKameraman alçaktan çekim yapınca… Sert sözler
İddialı pozları sosyal medyayı salladı! İddialı pozları sosyal medyayı salladı! “Yıllara meydan oku”
Survivor'da sınırlar zorlandı... Survivor İtalya'ya ünlü oyuncular katıldıSurvivor'da sınırlar zorlandı… Survivor İtalya'ya ünlü oyuncular katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir