Güçlü ve tarafsız! Mynet seçimlere damgasını vurdu, Türkiye sonuçları Mynet'ten takip etti

Kurulu donanımı, sağlam altyapısı, haber çeşitliliği ve güncel tepkileriyle Türkiye'nin en çok takip edilen sitesi Mynet, seçim gecesine de damgasını vurdu.

78 MİLYON SAYFA GÖRÜNTÜLENMESİ, 5,5 MİLYON KULLANICI

Seçimler vesilesiyle yürütülen titiz ve detaylı çalışmalara ilgi yine çok yoğundu. Türkiye, baştan sona büyük bir heyecanla izlenen seçim sonuçlarını Mynet'ten gece boyu takip etti. Sektörün en güçlü mobil uygulamasına sahip olan Mynet, seçimde 78 milyon sayfa görüntülemesine ve 5,5 milyon kullanıcıya ulaştı.

ETKİLEYİCİ VE OBJEKTİF YAYIN

Mynet gibi biz de tarafsızlık ve objektiflik ilkelerinden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Okuyucularımıza en doğru veriyi en hızlı şekilde ulaştırmak için çalıştık.

Özel olarak hazırlanan “Yerel Seçim Sonuçları 2024” sayfasında seçim sonuçlarına ilişkin tüm detaylar yer alırken; Belediye başkanlığı sonuçları, il meclisi sonuçları ve adayların oy yüzdeleri anında okuyuculara sunuldu.

30 büyükşehir başta olmak üzere tüm il ve ilçelerin detaylı sonuçları Türkiye haritası üzerinden anlık verilerle takip edilirken, partilerin kazandığı toplam belediye sayısı, Türkiye genelinde oy istatistikleri ve ilçe bazında kazanan belediyeler de yer alıyor. Mynet'in “Yerel Seçim Sonuçları 2024” sayfasındaki tablolarda mevcuttur. Paylaşıldı.

TEŞEKKÜR EDERİZ Türkiye

Mynet ailesi olarak seçim maratonunu bizimle takip ettiğiniz ve bize güvendiğiniz için canı gönülden teşekkür ederiz.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İletişim Başkanı Altun'dan yangın felaketine ilişkin açıklamaİletişim Başkanı Altun'dan yangın felaketine ilişkin açıklama
O ilçede AK Parti ile CHP'nin oyu eşit oldu!O ilçede AK Parti ile CHP'nin oyu eşit oldu!
Görgü tanıkları yangın felaketini şöyle anlattı: Görgü tanıkları yangın felaketini anlattı: “Otoparktan sürünerek çıktık”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir