GAZİDEK'te yeni dönem kayıtları başladı – EĞİTİM

Gaziemir Belediyesi'nin öğrencilere ücretsiz eğitim hizmeti sunduğu Gaziemir Belediyesi Destek Eğitim Kursu'nun yeni dönem kayıtları başladı. Öğrenciler 15 Temmuz'a kadar kayıt yaptırabilecekler.

Gaziemir Belediyesi'nin eğitimde fırsat eşitliği sağlamaya yönelik hizmet veren destek eğitim kursunda yeni dönem kayıtları başladı. Kentin lise ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilere ücretsiz eğitim sunduğu 2024-2025 eğitim-öğretim yılı kayıtları 15 Temmuz'a kadar devam edecek. GAZİDEK kurslarında 5, 6, 7, 8 ve 12. 1.sınıf öğrencileri kayıt yapabilecektir. Kayıt yaptırmak isteyenler ikamet izni, fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve öğrenci belgesi gibi evrakları tamamladıktan sonra GAZİDEK Ana Kurs Merkezi, Sarnıç Kurs Merkezi ve Aktepe Kurs Merkezi'ne giderek kayıt işlemlerini tamamlayabilecekler.

Belediye Başkanı Ünal Işık, LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrencileri GAZİDEK'teki eğitimlere katılmaya davet ederek, şunları söyledi: “Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz vatandaşlarımızın ekonomik sıkıntı yaşamasına neden oluyor. Eğitim harcamaları da aile bütçelerini zorlayan kalemlerin başında geliyor. Belediye olarak öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve ailelere destek olmak amacıyla Gaziemir Belediyesi Eğitime Destek Kursu'nda ücretsiz eğitim veriyoruz. GAZİDEK'te yeni eğitim dönemi kayıtları 15 Temmuz'a kadar devam edecek. “Kaydınızı tamamlamakta gecikmeyin” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir