Fernando Muslera: 'Kupayı kazanmak istiyoruz' – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray'ın kaptanı Uruguaylı kaleci Fernando Muslera, Turkcell Süper Kupa'da Fenerbahçe ile oynanacak maç öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Maçla ilgili konuşan Muslera, şunları söyledi: “Öncelikle çok teşekkür ederim. Şanlıurfa'ya ilk defa geldim, muhteşem bir şehirdi. Burada çılgın taraftarlar da vardı. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Harika bir final maçı. Geçen yıl çok mücadele ettik ve şampiyon olduk. “Süper Kupa finalinde de böyle oynayacağız. Bizim için çok önemli bir maç. Biz mutluyuz. Çok iyi çalıştık. Bu çok önemli bir maç. Yarın oynamak için buradayız. F.Bahçe hakkında yorum yapmıyorum, hiçbir zaman da yapmadım.” Dedi.

Tecrübeli kaleci sözlerine şöyle devam etti: “Burada olduğumuz için gerçekten çok mutluyuz. Bir final daha oynayacağız. Burada olmak için çok çalıştık. Bu kupa bizim için çok önemli bir hedef. Geçen yıl çok mücadele ettik ve şampiyonluğu kazandık. Süper Lig'e geldik ve şöyle bir noktaya geldik: “Bir kupa daha kazanmak için bir final daha oynayacağız” dedi.

Takım olarak yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Muslera, şunları kaydetti: “Hazırlık yapıyoruz, çalışıyoruz. Bundan sonra bunu çok net söylemek istiyorum. Sadece Galatasaray'dan bahsedeceğim. Buradayız, çok emek verdik. Çok güzel işler başardık, Florya'da çok çalıştık ve buraya geldik.” Sözlerini söyledi.

Son olarak Muslera şunları söyledi: “Sadece kupalar değil, Galatasaray'da 500. maçımı oynamak da bir başka gurur. Bu beni gururlandıran bir şey. Amacım fiziksel olarak direnebildiğim sürece oynamak. Kendimi çok iyi hissediyorum. Eğer koçum beni istemeye devam ederse önümüzde birkaç yıl daha olacak.” olur.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir