F-16 savaş uçağı Singapur'da düştü! Tüm uçuş eğitimleri durduruldu

Singapur'daki Tengah Hava Üssü'nden eğitim uçuşu için havalanan F-16 savaş uçağı kısa süre sonra düştü. Pilot kazayı uçaktan atlayarak atlattı. Singapur Savunma Bakanlığı, kazanın ardından yaptığı açıklamada, F-16 filosunun eğitimlerinin geçici olarak durdurulduğunu duyurdu.

DETAYLI DENETİMLER DEVAM EDECEK

Savunma Bakanlığı, askıya alma kararının bir güvenlik tedbiri olduğunu ve soruşturmalar eğitime devam etmenin güvenli olduğunu ortaya koyana kadar bu kararın yürürlükte kalacağını belirterek, düşen uçağın pilotunun F. -16 uçak ve derinlemesine incelemeler devam etti.
Singapur yaklaşık 30 yıldır ABD yapımı F-16'ları kullanıyor ve savaş uçaklarından biri en son Mayıs 2004'te düşmüştü. 25 yaşındaki pilot, uçağın Amerika eyaletinde bir gece eğitim görevi sırasında düşmesi sonucu hayatını kaybetmişti. Arizona'dan. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan dosyayı canlı yayında açıkladı! "Bunu ilk defa söylüyorum..."Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan dosyayı canlı yayında açıkladı! “Bunu ilk defa söylüyorum…”
İstanbul'a biat etmeyen restorana silahlı saldırı! "5-6 ay boyunca gelip beni tehdit ettiler."İstanbul'a biat etmeyen restorana silahlı saldırı! “5-6 aydır gelip beni tehdit ediyorlar”
Down sendromlu doğdu!  Özel hastaneye 21 milyon lira tazminat cezasıDown sendromlu doğdu! Özel hastaneye 21 milyon lira tazminat cezası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir