Doya Doya Moda'nın jürisi Yasemin Yılmaz fena yakalandı! Ünlü futbolcuyla…

Bir süredir izleyicileri ekranlara kilitleyen Doya Doya Moda yarışmasının kaosu büyük ilgi gördü. Yarışmaya Seray Sever'in yerine katılan Yasemin Yılmaz, programa kısa sürede uyum sağlayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kıvırcık saçları ve giyim tarzıyla “yerli Rihanna” lakabıyla anılan genç stilist Yılmaz, bazen çok tatlı olurken bazen de sert tepkileriyle günün gündemine oturdu.

Moda dünyasına genç yaşta adım atan Yasemin Yılmaz, birçok programa konuk oluyor. Zaman zaman sosyal medyadaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü isim, bu kez özel hayatıyla gündeme geldi.

yasemin 2

AŞK BOMBASI PATLATTI

Yasemin Yılmaz, Muğlaspor'da forma giyen Savaş Yılmaz'la birlikte görüntülendi. Kameralar karşısında hayrete düşen ünlü çift, ilk başta ne yapacağını bilemedi, ardından yeni bir ilişki içinde olduklarını itiraf etti.

yasemin 3

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gençliğin sırrını açıkladı!  Duyanlar inanamadı Gençliğin sırrını açıkladı! Duyanlar inanamadı
Bu itiraf müftüyü şaşırttı!  Ne diyeceğini bilemedi... Nur Viral'de bomba gibi bir an yaşanıyor.Bu itiraf müftüyü şaşırttı! Ne diyeceğini bilemedi… Nur Viral'de bomba gibi bir an yaşanıyor.
Yeni aşkıyla el ele!  O anlarda yorumlar yağdı!  Yeni aşkıyla el ele! O anlarda yorumlar yağdı! “Bülent'i ne kadar çabuk unuttun?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir