ASEV öğrencilerinden sürpriz son – KÜLTÜR SANAT

ASEV'in yılsonu etkinlikleri bir hafta boyunca sanatseverlere büyük heyecan yaşattı. Türk halk müziğinden Türk sanat müziğine, çocuk tiyatrosundan yetişkin tiyatrosuna, müzikten dansa kadar birçok gösteri Aliağa'da sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Gösteriler büyük beğeni topladı
Aliağa'da 7'den 77'ye tüm gençlerin kültür ve sanat hayatına renk katan ASEV'in yıl sonu etkinlikleri, dans ve müzik gecesiyle sona erdi. Dans ve müzik sektöründeki öğrencilerin sahnelediği gösteriler vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Gösterilere alkışlarıyla destek veren aileler, ilk kez sahneye çıkan çocukların heyecanına ortak oldu.

Öztürk'ten teşekkür
Tüm gösterileri Aliağa sanatseverleriyle birlikte takip eden Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Öztürk, gösterilerin sonunda ASEV öğrencilerini performanslarından dolayı tebrik etti. Gelecekte Aliağa'dan çok değerli sanatçıların çıkacağına inandığını ifade eden Öztürk, şöyle konuştu: “ASEV etkinliklerinin hazırlanmasında büyük emek veren öğrencilerimize, eğitmenlerimize, çocuklarımızın her zaman yanında olan ailelerimize çok teşekkür ediyorum. sanatı ve sanatçıyı destekleyen herkes.”
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir