Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a bir davet daha

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Fenerbahçe'de Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasındaki beyan savaşı sürüyor.

Mevcut başkan ve yeni dönemin cumhurbaşkanı adayı Ali Koç, canlı yayında görüşmek üzere bir kez daha Aziz Yıldırım'ı televizyon kanalına davet etti.

Koç, sarı-lacivertli kulübün eski başkanı ve yeni başkan adayı Yıldırım'a şu ifadelerle seslendi:

“Hakkımdaki iddialarla ilgili olarak Sayın Aziz Yıldırım'ı birkaç kez kendi seçeceği bir televizyon kanalında yüz yüze görüşmeye davet ettim, F.Bahçe Demokrasisi'nin ve kongre üyelerimizin daha iyi bir noktaya ulaşabilmesi için bu adımı çok değerli bulduğumu belirttim. sağlam kararlar.

Ne yazık ki Sayın Aziz Yıldırım'dan bugüne kadar bu çağrımıza olumlu bir yanıt gelmedi. Telefonla görüştüğüm günden bu yana seçim sürecine ilişkin açıklamalar, akla hayale gelmeyecek, hatta hayal bile edilemeyecek tuhaf iddialar camiamızı daha da rahatsız edecek boyutlara ulaştı.

Her iki cumhurbaşkanı adayı olarak da camiamıza karşı sorumluluğumuz gereği Sayın Aziz Yıldırım'ı kendi seçeceği televizyon kanalında gerçekleri yüz yüze konuşmak üzere bir kez daha buluşmaya davet ediyorum.

“Bir yandan birlik ve beraberlik çağrısı yapan, diğer yandan da camiamızı derinden bölecek açıklamalar yapan Sayın Aziz Yıldırım'ın bu cesur ve cesaretli çağrımı kabul etmesini bekliyorum.”

SON HABERLER! Acun Ilıcalı da Ali Koç Aziz Yıldırım tartışmasına katıldı! Acun'dan Aziz Yıldırım'a sert tepki!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir